نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

«دکتر هاشم آقازاده» به عنوان معاون برنامه و بودجه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی منصوب شد.

«دکتر هاشم آقازاده» به عنوان معاون برنامه و بودجه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی منصوب شد.


به گزارش مرکز رسانه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، حسین دهقان با صدور حکمی، هاشم آقازاده را به عنوان معاون برنامه و بودجه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی منصوب کرد.

 

متن حکم دهقان به شرح زیر است:

 «برادر عزیز جناب آقای دکتر هاشم آقازاده

سلام علیکم

بدینوسیله با عنایت به بهره‌مندی از شایستگی‌های فردی، تخصصی و حرفه‌ای به موجب این حکم جنابعالی را به سمت معاون برنامه و بودجه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی منصوب می‌نمایم.

امیدوارم با اتکال به خداوند متعال و اتکا به شایستگی و تجارب ارزشمند خود با بهره‌گیری از خرد جمعی، در بکارگیری این امانت ملی برای خدمت موثر به محرومان موفق و سربلند باشید.

توفیقات جنابعالی را از خداوند منان خواستارم و امید است در پناه الطاف حضرت ولی عصر (عج) و دعای خیر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در تحقق اهداف بیش از پیش موفق باشید.

حسین دهقان»

به گزارش مرکز رسانه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، آقازاده که هم‌اکنون عضو هیات علمی و دانشیار مدیریت بازرگانی دانشگاه تهران است و ریاست دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران را نیز بر عهده‌ دارد، دارای سوابق متعدد حرفه‌ای اجرایی و مشاوره در حوزه بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری و نهادهای حاکمیتی و دستگاه‌های اجرایی از جمله معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، بنیاد مستضعفان، وزارت ارتباطات، وزارت صمت، دانشگاه تهران و … است.

وی همچنین معاونت اجرایی سابق پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و نمایندگی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان در کمیسیون اقتصادی دولت و کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی را طی سنوات اخیر در کارنامه حرفه‌ای خود دارد.