اخبار و اطلاعیه‌های عمومی

تاسیس بنیاد حامیان دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران

تاسیس بنیاد حامیان دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران


با حضور حامیان و اعضای هیأت موسس بنیاد حامیان دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران، جلسه هیئت مؤسس بنیاد حامیان دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران در تاریخ 1۰ آبان ماه ۱۴۰۱تشکیل گردید.

 

به گزارش روابط عمومی دانشکده تجارت و مالیه و به نقل از روابط عمومی دانشگاه تهران، در جلسه هیات موسسه بنیاد حامیان دانشکده تجارت و مالیه، ضمن بررسی اساسنامه و تشکیل هیأت مؤسس و شورای عمومی، اهداف و مأموریت‌های بنیاد حامیان دانشکده تجارت و مالیه، سرمایه اولیه این بنیاد توسط حامیان تأمین شد و اساسنامه مورد تأیید و امضای اعضا قرار گرفت. در این جلسه آقای دکتر هاشم آقازاده به عنوان رئیس هیات موسس و آقای دکتر محمدمهدی فریدوند به عنوان مسئول راه اندازی بنیاد حامیان انتخاب شدند.

آقای دکتر هاشم آقازاده، رئیس دانشکده تجارت و مالیه و رئیس هیئت مؤسس بنیاد حامیان این دانشکده، ضمن ارائه گزارش از برنامه‌های اجرا شده در دانشکده و بنیاد حامیان، گفت: دانشکده تجارت و مالیه با رویکرد تقاضامحور و بر اساس نیازهای اساسی و کاربردی جامعه و بازار فعالیت خود را آغاز کرده است.وی یکی از بهترین مدل‌های موجود در دنیا را برگرفته از مثلث آموزش، پژوهش و فناوری به شکل کاربردی و در تعامل نزدیک با صنعت و جامعه در بافت بومی کشور عنوان کرد و از برنامه ایجاد پارک علم و فناوری تخصصی تجارت و مالیه خبر داد.

دکتر آقازاده تاکید کرد: چشم‌انداز دانشکده تجارت و مالیه این است که در یک بازه زمانی ۱۰ ساله به دانشکده الگو در کشور و منطقه تبدیل شود. وی هدف دیگر این دانشکده را انتخاب پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشکده با توجه به نیازهای صنعت عنوان کرد و گفت: از این پس از استادان و دانشجویان می‌خواهیم که عناوین پایان‌نامه و رساله خود را از عناوین برگرفته از صنعت و جامعه انتخاب کند.

رئیس دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران تاکید کرد: هدف ما صرفاً دریافت کمک و ارتباط یک طرفه با خیرین نیست، بلکه رویکرد دانشکده تجارت و مالیه و بنیاد حامیان دانشکده بر اساس خلق ارزش مشترک است.دکتر ناصر غلامی، مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه تهران نیز ذر این جلسه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و میزان حمایت خیرین به بنیاد حامیان دانشگاه تهران، بنیاد حامیان دانشکده تجارت و مالیه را پانزدهمین شعبه از بنیاد حامیان دانشگاه تهران اعلام کرد‌.

همچنین در این جلسه ضمن ارائه برنامه های آتی بنیاد حامیان، مقرر گردید برنامه ریزی برای تشکیل جلسه شورای عمومی بنیاد برای تصویب سایر ارکان بنیاد و تصویب آئین نامه های بنیاد انجام شود. در این جلسه، نمایندگان مجموعه‌ها و شرکت‌های بزرگ تجاری و حامیان دانشگاه تهران حضور داشتند‌.

 

گالری تصاویر

 

 

آدرس کوتاه :