اخبار و اطلاعیه‌های عمومی

توافق دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران و پژوهشکده بیمه

توافق دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران و پژوهشکده بیمه


بر اساس توافق دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران با پژوهشکده بیمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، دوره کارآموزی تابستانه با تسهیلات ویژه برای داوطلبان معرفی‌شده از سوی دانشگاه تهران، برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران، دکتر هاشم آقازاده، مسئول راه‌اندازی دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران، با اعلام این خبر گفت: برای همکاری در زمینه موضوعات آموزشی، پژوهشی، فناورانه و نوآورانه و رویدادهای علمی و کاربردی بین دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران و پژوهشکده بیمه، توافقی حاصل شده است.

وی افزود: در پی این توافق، پژوهشکده بیمه که اقدام به طراحی و برگزاری "سومین دوره کارآموزی تابستانه صنعت بیمه -تابستان ۱۴۰۱" کرده است، متقاضیان معرفی‌شده از سوی دانشگاه تهران را به صورت ویژه در این دوره پذیرش خواهد کرد.

دکتر آقازاده از زمینه‌سازی پرورش نیروی انسانی متخصص و تقویت ارتباط دانشجویان و دانش‌آموختگان با صنعت بیمه و دانش‌افزایی و ارتقای مهارت‌های مقدماتی آنها قبل از ورود به صنعت را به عنوان اهداف برنامه کارآموزی تابستانه نام برد.

وی مخاطبان این برنامه را دانشجویانی که واحد کارآموزی را در واحدهای درسی خود دارند و یا دانشجویان و دانش‌آموختگان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری که علاقمند به گذراندن دوره کارآموزی هستند، معرفی کرد و گفت: رشته گرایش‌های مورد پذیرش در برنامه کارآموزی تابستانه شامل گروه علوم انسانی (مدیریت بیمه، علوم اقتصادی، مالی، حسابداری، حقوق، جامعه‌شناسی و علوم اجتماعی)، گروه علوم پایه (آمار و ریاضی کاربردی) و گروه فنی و مهندسی (فناوری اطلاعات، صنایع، نفت، عمران، شیمی، برق و کامپیوتر) هستند.

متقاضیان علاقمند جهت ثبت‌نام می‌توانند با شماره ۲۲۰۸۴۰۸۴ تماس حاصل کنند یا جهت کسب اطلاعات بیشتر فایل را دانلود کنند.

بر طبق این گزارش، سومین دوره کارآموزی تابستانه صنعت بیمه با مشارکت سندیکای بیمه‌گران ایران، دانشگاه تهران و پژوهشکده بیمه در تابستان ۱۴۰۱ برگزار می‌شود. متقاضیان ثبت‌نام در این دوره از ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ تا ۲۶ فروردین‌ ۱۴۰۱ فرصت دارند تا با مراجعه به سیستم مدیریت یادگیری پژوهشکده به نشانی trn.irc.ac.ir نسبت به ثبت‌نام در این دوره اقدام کنند.

در این دوره، متقاضیان قبل از ورود به دوره عملی ملزم به گذراندن دوره آموزشی یک‌ماهه که به صورت مجازی برگزار می‌شود، خواهند بود و صرفا پذیرفته‌شدگان دوره آموزشی امکان ورود به دوره عملی را خواهند داشت.

زمان برگزاری دوره آموزشی از ۱۷ اردیبهشت تا ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ بوده و دوره عملی نیز در بازه زمانی ۱۵ تیر تا ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

 

آدرس کوتاه :