آرشیو اخبار دانشکده در رسانه‌ها

خبرگزاری آنا؛ آغاز پذیرش دانشجو در دانشکده تازه تاسیس تجارت بین‌الملل دانشگاه تهران

خبرگزاری آنا؛ آغاز پذیرش دانشجو در دانشکده تازه تاسیس تجارت بین‌الملل دانشگاه تهران


دانشکده تازه تأسیس امور مالیاتی و تجارت بین‌الملل دانشگاه تهران در سال ۱۴۰۱ در چهار رشته گرایش کارشناسی‌ارشد نسبت به پذیرش دانشجو اقدام می‌کند.

 

 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، هاشم آقازاده، رئیس دانشکده امور مالیاتی و تجارت بین‌الملل دانشگاه تهران اعلام کرد: اولین دوره پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد سه گرایش بازرگانی بین‌المللی، تجارت الکترونیکی و بازرگانی داخلی رشته مدیریت بازرگانی و همچنین گرایش اقتصاد و تجارت الکترونیک رشته علوم اقتصادی در سال ۱۴۰۱ صورت می‌گیرد.
 
رئیس دانشکده امور مالیاتی و تجارت بین‌الملل دانشگاه تهران، ظرفیت پذیرش دانشجو در هر رشته گرایش را ۱۴ نفر (۷ نفر روزانه و ۷ نفر شبانه) عنوان کرد.
 
وی با بیان اینکه پذیرش دانشجو در این رشته گرایش‌ها از طریق شرکت در آزمون سراسری انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: دانشکده امور مالیاتی و تجارت بین‌الملل دانشگاه تهران با رویکرد کاربردی و بین‌المللی، دروس گرایش‌های جدید رشته‌های مدیریت بازرگانی و علوم اقتصادی را با همکاری اساتید دانشکده‌های مدیریت، اقتصاد و کارآفرینی دانشگاه تهران و متخصصین حرفه‌ای صنعت برگزار می‌کند.
 
آقازاده با یادآوری اینکه دانشکده امور مالیاتی و تجارت بین‌الملل دانشگاه تهران بر اساس مصوبه جلسه ۷ دی ماه ۱۴۰۰ هیئت امنای دانشگاه تهران راه‌اندازی شده است، عنوان کرد: با توجه به تازه تأسیس بودن این دانشکده، تا زمان احداث و بهره‌برداری از ساختمان دانشکده، کلاس‌های آن در ساختمان شماره ۳ مؤسسه ژئوفیزیک واقع در خیابان امیرآباد شمالی برگزار خواهد شد.

 

بر اساس این گزارش، دسترسی به سرفصل‌های مصوب رشته گرایش‌های دانشکده امور مالیاتی و تجارت بین‌الملل دانشگاه تهران از طریق لینک‌های https://academics.ut.ac.ir/file/download/page/1535528793-.pdf و https://academics.ut.ac.ir/file/download/page/1534138882-.pdf  قابل دسترسی است.
 
لینک خبر در خبرگزاری: ana.press/x7C3d
 
 
آدرس کوتاه :